BLOG

SzumiLas - sesja zdjęciowa wykonana dla magazynu 'Sielskie Życie'

Urocze i przytulne domki z drewna w pięknej zimowej scenerii to zawsze jest wdzięczny temat na sesję zdjęciową. Niestety, zima w tym roku jest kapryśna i kiedy zbliżał się wcześniej ustalony termin zdjęć w Domkach SzumiLas w Lubiatowie z coraz większym niepokojem patrzyliśmy na zmienne prognozy pogody, szczególnie że nad naszym pięknym polskim morzem śnieg nie lubi zbyt długo poleżeć. Razem z Karoliną Migurską, z którą robiliśmy ten reportaż, podjęliśmy decyzję że ryzykujemy i jedziemy. To był strzał w dziesiątkę! Śnieg utrzymał się tylko przez te dwa dni naszego pobytu, gdy wyjeżdżaliśmy przyszła taka odwilż, że ledwo stamtąd wyjechaliśmy :) Magda i Krzysiek, właściciele tego siedliska, bardzo gościnnie nas przyjęli. Zatrzymaliśmy się w jednym z domków, wyposażenie jest na wysokim poziomie, domki są bardzo komfortowe i przytulne. No i pięknie położone, las jest na wyciągnięcie ręki, a dojście leśnymi dróżkami na piękną plażę nad Bałtykiem zajmuje spokojnym spacerkiem pół godziny.
Publikacja tej sesji jest przewidziana na przełom 2019/2020, w galerii jako zajawkę wrzuciliśmy kilka wybranych ujęć z sesji, więcej zdjęć pokażemy po publikacji :)


#agroturystyka #drewniane domki #fotografia reportażowa #fotografia wnętrz #fotografia hoteli #magazyn #nad morzem #publikacja #Sielskie Życie