BLOG

Gościniec Pod Gruszą - publikacja w magazynie Sielskie Życie 2019/2

Stara Kraśnica to bardzo malowniczo położona wieś na pograniczu Pogórza Kaczawskiego i Gór Kaczawskich, w rejonie który nazywa się Krainą Wygasłych Wulkanów! To tam znajduje się agroturystyka Gościniec Pod Gruszą. Powstała ona w poniemieckich zabudowaniach, które 10 lat temu były niszczejącą ruiną, którą przez 20 lat nikt się nie zajmował. Joanna i Jacek Kramarz włożyli całe serce i mnóstwo wysiłku, żeby przywrócić do życia to gospodarstwo z bogatą przeszłością. Jestem pełen podziwu dla nich, efekt jest naprawdę znakomity, pokoje są bardzo komfortowe i klimatyczne, a każdy z nich nosi nazwę odmiany gruszy. Aby zrobić poranne zdjęcie siedliska poszliśmy na pola leżące na górze. Trzeba przyznać, że okolica jest naprawdę spokojna i przepiękna.

O pobycie w Gościńcu przypomina nam sympatyczna pamiątka - bardzo gustowna, ceramiczna gruszka-magnes na lodówkę :)

Przy tej sesji współpracowałem z fotograf Karoliną Migurską, naszym zdjęciom towarzyszy bardzo ciekawy tekst przybliżający historię właścicieli oraz tego miejsca.


#agroturystyka #countryliving #dolnyśląsk #fotografhoteli #fotografiahoteli #fotografiareportażowa #fotografiawnetrz #fotografwnetrz #interiorphotographer #interiorphotography #photoshoot #sesjafotograficzna #sesjazdjeciowa #slowlife #zycienawsi